01

Внесіть інформацію про авто

02

Отримайте попередню оцінку

03

Виберіть актуальну пропозицію


* — Для перегляду попередніх оцінок клікніть по автомобілю який вас цікавить

Безкоштовна online-оцінка авто

Оцінити автомобіль - легко

Дізнайтеся вартість Вашого автомобіля, вказавши його реєстраційний номер.

Вкажіть основну інформацію про автомобіль
Контактна інформація*
Повернутися назад
Ціна викупу:

Шановний клієнте!
Ваше авто підпадає під категорію SELECT, але потребує додаткового узгодження ціни.
Наш консультант зв’яжеться з Вами для уточнення деталей та формування найкращої пропозиції.

Наш персональний менеджер проведе оцінку вашого авто безпосередньо в автосалоні
Будь ласка, запишіться до нас на безкоштовну діагностику

На жаль, у нас недостатньо інформації для оцінки Вашого автомобіля.
Будь ласка, запишіться до нас на безкоштовну діагностику і ми обов'язково оцінимо Ваш автомобіль.

Ми пропонуємо:
=
Trade–In
Ціна по Trade–In:
Ціна VIDI SELECT:
Ціна по Trade-in:

Отримайте вигідну пропозицію на новий автомобіль з урахуванням Трейд-ін

Вітаємо! Вказаний автомобіль відповідає критеріям SELECT.

Дивитися пропозицію
Викуп автомобіля
Ціна викупу:

Для отримання точної оцінки запишіться на огляд автомобіля до наших фахівців

Записатися на огляд
* - Попередня оцінка. Більш точна оцінка залежить від комплектації та стану автомобіля і буде сформована фахівцем після огляду автомобіля
Пропонуємо вам тест-драйв під час огляду!

Діагностика автомобіля займе 60 хвилин.

Пропонуємо Вам провести цей час з користю і випробувати будь-який автомобіль компанії ВіДі

Ви записуєтеся на огляд вашого авто і тест-драйв
від грн
На який автомобіль бажаєте обміняти?
від грн
Виберіть комплектацію
від грн
Виберіть модифікацію
Ціна: Ваша ціна:

Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
ВИБЕРІТЬ БРЕНД:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Модифікація: , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} грн
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Платіж
Послуги з реєстрації авто
(у тому числі: державний номерний знак, бланк свідоцтва)
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Загальна вартість реєстрації автомобіля
* - Розраховано для фізичних осіб
** - Банківська комісія оплачується окремо

Ціни на Suzuki Vitara Hybrid Гібрид

Виберіть варіант:
Ціни на автомобілі Suzuki (з ПДВ), що знаходяться на території України
Комплектації

{{ variation.power }} к.с.

{{ variation.fuelType }} {{ variation.capacity }}

{{ variation.fuelRateMixed }} л/100км

{{ variation.drive }}

{{ variation.transmission }}

Комплектації Suzuki Vitara Hybrid ({{compared.length}} в порівнянні)
Порівняти
від грн Очікується незабаром грн
Доступно Недоступно Опціонально
Комплектація
грн грн
Доступні кольори
Аксесуари
Докладніше про Suzuki Vitara Hybrid

ДВИГУН

Управління Vitara стало набагато легшим завдяки новому двигуну турбо з технологією прямого впорскування 4 BOOSTERJET. Стиснуте повітря подається турбонагнітачем за допомогою проміжного охолоджувача безпосередньо у циліндри, а це допомагає збільшити потужність крутного моменту, досягаючи максимальних показників обертів вже з 2000 об/хв. Пряме впорскування допомагає суттєво зменшити витрати пального при використанні різних режимів руху завдяки безпосередньому впорскуванню у циліндри. Ефективність використання палива також зумовлена електронним регулюванням фаз газорозподілу, рециркуляцією та охолодженням відпрацьованого газу наряду з вищим ступенем стиснення.

Нововведення у конструкції двигуна 1.6 дозволили збільшити крутний момент при будь-якому циклі обертів. При цьому вагу двигуна було зменшено, як і навісного обладнання, що дозволило зробити поєднання надвисокої потужності з економним використанням палива.

6-СТУПЕНЕВА АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Автоматична коробка передач у 6 ступенів надає автомобілю чудову швидкість розгону, а при високій швидкості у системі «круїз-контроль» суттєво економить паливо. Охолодження АКП відбувається завдяки вбудованому охолоджувачу, що сприяє підвищенню ефективності коробки та зменшенню витрати пального.

5-СТУПЕНЕВА МЕХАНІЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Найоптимальніша економія пального та поліпшені динамічні характеристики забезпечуються передавальними числами 5 ступеневої коробки передач разом з впровадженням інноваційних розробок у галузі механічних КП.

ГІБРИДНА ВЕРСІЯ

Абсолютно новий м'який гібрид SHVS силою в 48 Вольт представляє собою вбудований стартер – генератор, який має функціонал електродвигуна, батарею літій/іон у 48 Вольт, а також перетворювач постійного струму 48В≥12В. В заданій гібридній системі використано більшу робочу напругу від звичних 12 вольт, що дозволило збільшити потужність електричного двигуна, який підтримує роботу бензинового. В такий спосіб було оптимізовано витрату палива та підвищило ефективність при русі.

РЕЖИМИ КЕРУВАННЯ:

ALLGRIP 4WD ПОВНИЙ ПРИВІД

Технологія повного приводу, вдосконалена компанією Сузукі, отримала новітні технології, які дозволили зменшити витрати пального та отримувати справжнє задоволення від керування. ALLGRIP система пропонує вибрати один з 4 режимів, який буде оптимальним в залежності від умов подорожі та типу дорожнього покриття. Режими Авто, Спорт, Сніг або Lock вибираються важелем, який розміщений на центральній панелі.

РЕЖИМ АВТОМАТИЧНИЙ

Технологія Auto базується системі 2WD, розподілу приводу на два колеса. Але якщо колеса почнуть пробуксовувати, автоматично буде включатись система повного приводу (4WD). Головний пріоритет це заощадження пального, через це система 4WD буде активуватись лише в разі необхідності. Режим Auto це гарантія впевненості руху при мінливих погодних умовах, як неочікуваний дощ, наприклад.

SPORT РЕЖИМ

Режим Спорт вмикає активно систему повного приводу задля забезпечення ідеального руху при входженні в крутий поворот на дорожніх серпантинах. Змінюючи характеристики пришвидшення і крутний момент - покращується реакція мотору, а для моделей з автоматичною коробкою передач тримається висока швидкість обертів двигуна. Поєднання цих факторів гарантує відмінне керування в спортивному режимі.

LOCK РЕЖИМ

Режим Lock постійно підтримує суворе незмінне розподілення значного крутного моменту поміж передньою та задньою вісями, що дає максимальне зчеплення коліс і дороги. Оптимізовано систему ESP® та інші системи управління автомобілем, сприяючи полегшенню вивільнення авто, яке загрузло у глибокому снігу або у мокрій землі. У цьому випадку гальмівні зусилля надається колесам, які буксують, створюючи достатній обертовий момент для коліс, що мають зчепність з дорожнім покриттям (LSD). Перемикається режим Lock у режим Snow автоматично при русі більше 60 км/год.

SNOW РЕЖИМ

Режим «Сніг» – спеціально розроблений для руху на слизьких дорогах, що вкриті снігом, льодом або брудом. Відповідно до ступеню натискання педалі газу та кута повороту керма режим Snow запобігає пробуксовуванню коліс та подає крутний момент на задні колеса, створюючи надійну зчепність з дорожним покриттям. Також система ESP® вмикається заздалегідь, і забезпечує поліпшення курсової стійкості авто на поверхнях з низьким коефіцієнтом тертя. Створення ідеальної курсової стійкості та стабільного руху на слизькій дорозі – це задача режиму Snow, увімкнувши який можна розслабитися та кермувати з задоволенням.

ОПТИКА

ФАРИ ЗІ СВІТЛОДІОДАМИ

Встановлена оптика на VITARA - це комбіновані яскраві світлодіодні фари, які забезпечують високу ефективність освітлення та заощаджують електроенергію під час своєї роботи. Лінзи зроблені з окантовкою блакитних кольорів, що надає екстер’єру автомобіля особливу виразність.

РЕФЛЕКТОРНІ FULL-LED ФАРИ ЗІ СВІТЛОДІОДАМИ

Надзвичайно ефективні рефлекторні FULL-LED фари зі світлодіодами, які було установлено на автомобіль, дають у будь-яку пору року чи доби чудове освітлення, а також є визначальним елементом версії топ-комплектації автомобілів VITARA, надаючи зовнішньому вигляду авто ще більшу привабливість.

ДИСПЛЕЙ З МУЛЬТИСЕНСОРОМ

Управління сенсорним дисплеєм розміром 7 дюймів надзвичайно легке та зрозуміле. Це програвання музики, використання телефону з Hands-free, доступ до навігаційної системи, повноцінний функціонал смартфону та багато іншого. Обладнання може бути використане в 4 режимах– Listen (Слухати), Call (Дзвінок), Drive (Рух) і Connect (Підключитися).

СИСТЕМА SMARTPHONE LINKAGE DISPLAY AUDIO

Smartphone Linkage Display Audio це система, яка відтворює Apple CarPlay, Android Auto™ та MirrorLink™.* Після підключення iPhone через кабель USB Apple CarPlay може робити телефонні дзвінки, мати доступ до колекції музикальних записів, відсилати та отримувати повідомлення, а ще за допомогою голосової команди програмувати маршрут. Android Auto надає доступ до Google Maps™, Google™ Search та інших сервісів Google, при цьому не відволікаючи водія від керма. MirrorLink™ дозволить використовувати додатки, які встановлені на смартфоні, безпосередньо на сенсорному дисплеї авто.

SUZUKI SAFETY SUPPORT

Абсолютний захист та безпека – це головні риси Suzuki Vitara. Дану модель було оснащено 7 подушками безпеки, надміцною конструкцією кузова та системою курсової стійкості ESP. Euro NCAP оцінило всі системи активної та пасивної безпеки, встановленої на Vitara, найвищою оцінкою.

В новій Vitara з двигуном 1.4 л BOOSTERJET системи безпеки отримали новітню систему виявлення перешкод та контролю їзди по смузі Safety Support, систему автоматичного гальмування, контроль зміни смуги руху, адаптивний круїз-контроль, систему контролю мертвих зон.

АВТОМАТИЧНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Автомобіль Vitara обладнаний двома типами датчиків – лазерний датчик та монокулярна камера, які в тандемі визначають, чи може авто зіткнутись з іншим, яке їде попереду, і чи є поряд пішохід. У випадку існування потенційного зіткнення авто вибирає варіанти рішень в залежності від ситуації. Це різке автоматичне гальмування при високому ризику зіткнення, активування системи допомоги при екстреному гальмуванні для збільшення гальмівного зусилля у випадку високої ймовірності зіткнення, в разі, якщо водій натискає в паніці на педаль газу.

ЗМІНА СМУГИ РУХУ

В новій Suzuki Vitara контроль зміни смуги руху виконується трьома системами:

  • системою попередження про зміну смуги руху - при русі від 60 км/год вона прораховує траєкторію руху автомобіля, і, якщо необхідно, дає водієві відповідне візуальне і тактильне попередження;
  • системою запобігання зміни смуги руху - включається на швидкості від 60 до 160 км/год і у випадку відхилення автомобіля від смуги автоматично допоможе водієві повернути автомобіль назад;
  • системою попередження про виляння - вмикається на швидкості від 60 км/год і прораховує модель руху автомобіля, даючи звукове та візуальне попередження.

КОНТРОЛЬ МЕРТВИХ ЗОН

Зміна смуги при русі вище 15 км/год стала ще більше безпечнішою через наявність двох радарних датчиків, які розташовані позаду авто з обох боків, які вміють виявити транспортні засоби в «мертвих» зонах автомобіля або які наближаються до них. У випадку потрапляння автомобіля «мертву» зоні або наближення до неї, висвічується світлодіодна піктограма з попередженням у відповідному дзеркалі зовнішнього огляду. Якщо водій збирається змінити смугу руху, разом із підсвіченням попереджувальної піктограми видається звуковий сигнал.

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

При русі автомобіля попереду, система адаптивного круїз-контролю застосовує техніку радіохвиль, що існує для автовизначення дистанції від автомобіля до транспортного засобу попереду. Якщо автомобілів попереду немає, система підтримує швидкість, яка була задана водієм (від 40 км/год). Адаптивний круїз-контроль з функцією Stop & Go, що є доступним для автомобілів з 6-ступінчастою АКП, дозволить водієві прискорювати та гальмувати авто, при цьому зберігати безпечну відстань до транспортного засобу, що рухається попереду.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО РУХ ЗЗАДУ

При швидкості до 8 км/год під час руху заднім ходом автомобіль застосовує два радари в задній частині автомобіля щоб допомогти водієві, в разі наближення транспортних засобів з обох боків при виїзді автомобіля зі стоянки чи паркування заднім ходом. У випадку виявлення транспортного засобу система попереджає водія за допомогою візуального повідомлення на інформаційному дисплеї та звукового сигналу. Цей функціонал робить виїзд зі стоянки, де видимість обмежена, безпечнішим.

ІНТЕР’ЄР

Внутрішнє оздоблення Vitara зроблене з високоякісних матеріалів. Максимально ергономічний дизайн, де продумано кожну деталь - кнопки, вимикачі та регулятори розташовані саме там, де їм потрібно бути. Салон настільки комфортний, що хочеться там бути якнайдовше.

КОЛЬОРОВИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ

Центральна панель приладів оснащена інноваційним кольоровим інформаційним дисплеєм розміром у 4,2-дюйми, який транслює водієві всю необхідну інформацію про роботу автомобіля та його динамічні характеристики. На ньому, наприклад, можуть відображатися режими керування, сила двигуна, кількість крутного моменту, та багато іншого. Такий дисплей стане надійним помічником у бідь-якій подорожі.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

Зображення на камері заднього виду виводиться на центральний дисплей, що значно допомагає водієві при русі автомобіля заднім ходом, даючи найкращий огляд.

ПАРКУВАЛЬНІ ДАТЧИКИ

Ультрачутливі датчики паркування позаду і попереду, які встановлено на бамперах, транслюють візуальне та звукове попередження на дисплей при появі будь-яких перешкод. Ці датчики також беруть участь при роботі системи стабілізації швидкості, а також при роботі круїз-контролю – безпечної відстані від автомобіля, який рухається попереду.