SUZUKI Аеоропорт сервіс

Ми потурбуємося про авто

Офіційний дилер SUZUKI в Україні компанія Сузукі «ВІДІ Гранд» на Кільцевій запровадила унікальну послугу SUZUKI АЕРОПОРТ СЕРВІС, якою можуть скористатися всі клієнти групи компаній ВІДІ АвтоСіті.

Послуга SUZUKI АЕРОПОРТ СЕРВІС розроблена для тих клієнтів компанії Сузукі на Кільцевій, які вирушають в подорож або на ділову зустріч з аеропорту Бориспіль. Час, який власник автомобіля SUZUKI проведе в поїздці, можна використати для проведення планового технічного обслуговування авто, якщо його терміни збігаються з датою вильоту, або просто скористатися можливістю провести діагностику систем машини, догляд за нею та, при необхідності, виконати певні ремонтні роботи.

В рамках надання послуги АЕРОПОРТ СЕРВІС компанія Сузукі «ВІДі Гранд» на Кільцевій забезпечує:

 • безкоштовне зберігання автомобіля клієнта в дилерському центрі (в межах обраного пакета обслуговування);
 • безкоштовний трансфер в аеропорт Бориспіль та назад до дилерського центру після поверненню з поїздки;
 • діагностику, технічне обслуговування та ремонт авто (в рмежах обраного пакета обслуговування);
 • знижку на додаткові послуги й роботи в розмірі 20%.

Скориставшись пропозицією дилерського центру Сузукі ВІДІ Гранд, власник автомобіля SUZUKI значно економить час на проходження технічного обслуговування й ремонт транспортного засобу, отримавши після повернення перевірене й абсолютно готове до подальшої експлуатації авто.

Власник автомобіля SUZUKI, залежно від тривалості поїздки, може обрати одну з 3-х пакетних пропозицій послуги АЕРОПОРТ СЕРВІС.

Що ми пропонуємо
Трансфер в аеропорт Трансфер в аеропорт «Бориспіль» на комфортному автомобілі і зустріч Вас по прильоту;
Обслуговування автомобіля Економія Вашого часу на проходження технічного обслуговування автомобіля.
Зберігання автомобіля Безкоштовне зберігання Вашого автомобіля і гарантія його безпеки;
пакетні пропозиції

Пакет Стандарт 7 днів 800 грн

 • мийка авто перед поверненням;
 • зберігання автомобіля в дилерському центрі без оплати упродовж 7-ми днів (оплата за кожен день зберігання, починаючи з 8-го дня, становить 60 грн/добу).

Пакет Оптимальний 7 днів 1 300 грн

 • комплексне прибирання салону й мийка автомобіля;
 • комплексна діагностика ходової частини, перевірка освітлення та регулювання фар, перевірка рівня технічних рідин та тиску в шинах;
 • зберігання автомобіля в дилерському центрі без оплати упродовж 14-ти днів.

Пакет Преміум 7 днів 3 300 грн

 • хімчистка сидінь 1-го та 2-го ряду автомобіля;
 • комплексна діагностика ходової частини, перевірка освітлення й регулювання фар, перевірка рівня технічних рідин та тиску в шинах;
 • зберігання автомобіля в дилерському центрі без оплати упродовж 30-ти днів.

Замовити послугу АЕРОПОРТ СЕРВІС можна за телефоном дилерського центру Сузукі «ВІДі Гранд» на Кільцевій (044) 503 33 06 або залишити заявку на сайті компанії.

Для більшої зручності клієнтів компанія Сузукі на Кільцевій просить повідомляти про бажання скористатися послугою АЕРОПОРТ СЕРВІС не менше ніж за 48 годин до часу вильоту. Менеджер дилерського центру з’ясує необхідні деталі, допоможе вибрати найбільш зручний автосалон групи компаній ВИДИ АвтоСіті для зберігання автомобіля, визначить обсяг надання послуг.

Бажаєте дізнатися докладніше про послугу?