АВТОСАЛОН SUZUKI «ВІДІ ГРАНД» НА КІЛЬЦЕВІЙ м. Київ, вул. Велика Кільцева, 60а +38 (044) 503-33-06 0-800-50-25-25 (Безкоштовно по Україні)
Спеціальні умови кредитування ОТП банку на придбання Suzuki Jimni

Спеціальні умови кредитування ОТП банку на придбання Suzuki Jimni

30.11.2020

Компактний позашляховик Suzuki Jimni (Сузукі Джимні) - культовий автомобіль для тих, хто звик досягати своєї мети, незважаючи на перешкоди на шляху. У ньому ідеально поєднуються відданість традиціям, надійність, витривалість та інноваційні технології. Автомобіль є ідеальним втіленням стилю життя Suzuki - наполегливого, динамічного, такого, що йде в ногу з часом.

Тепер стати власником Suzuki Jimni стало ще простіше! Офіційний дилер корпорації Suzuki компанія «Сузукі Віді Гранд» (Сузукі на Кільцевій) спільно з лідером споживчого кредитування в Україні АТ «ОТП Банк» розробили спеціальні умови для придбання Сузукі Джимні в кредит.

Як купити Сузукі Джимні в кредит на вигідних умовах

Унікальна пропозиція дійсна тільки для клієнтів дилерського центру Сузукі на Кільцевій - громадян України, приватних осіб та фізичних осіб, які займаються підприємницькою діяльністю (ФОП). Купити новий Suzuki Jimni можна в кредит на таких умовах:

• відсоткова ставка - 0,01% річних;

• максимальний термін кредитування до 3-х років;

• мінімальний розмір першого внеску - від 50% вартості автомобіля;

• одноразова комісія - 2,99%;

• максимальна сума кредитування - 1 250 000 грн.

Ефективна процентна ставка - 12,52% річних.

Для участі в унікальній кредитній програмі придбання Сузукі Джимні приватні особи надають пакет документів, що містить:

• заповнену Анкету покупця;

• паспорт покупця та копію паспорта дружини/чоловіка покупця;

• оригінал довідки з податкових органів про присвоєння ідентифікаційного номера покупцеві та копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера дружині/чоловікові покупця;

• довідку з місця роботи покупця та/або дружини/чоловіка покупця, завірену в бухгалтерії не раніше ніж за 2 тижні до дня її подання в банк, що підтверджує посаду покупця та /або дружини/чоловіка покупця й нараховану заробітну плату за останнє півріччя;

• рахунок-фактуру та /або специфікацію на авто, що купується.

Покупці-ФОП представляють:

• свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця (копію) або виписку з Єдиного державного реєстру для осіб, зареєстрованих як підприємці з 07.05.2011 року;

• звіти з податкових органів про доходи ФОП за 1 (один) останній повний рік та за останній звітний період;

• виписку про рух коштів по рахунку (-ах) за останні 12 місяців;

• для клієнтів-ФОП, які працюють у сфері IT поза зарплатною схемою, - договори про співпрацю з компанією за попередній рік та поточний рік.

Кредитні кошти надаються під заставу джипа Сузукі Джимні. Нотаріальне засвідчення застави є обов'язковим, тягар витрат несе покупець (від 2500 грн + 0,1% від вартості заставного майна). На автомобіль має бути оформлене повне КАСКО та договір страхування цивільної відповідальності (від 5,99% та 1100 грн відповідно). Оплату послуг сервісного центру МВС (від 800 грн за реєстрацію та 3...5% відрахувань до ПФУ) здійснює покупець автомобіля.

Оплата кредиту здійснюється рівними частинами готівкою в відділеннях ОТП банку або безготівковим розрахунком за допомогою OTPSmart.

Детальніше дізнатися про те, як купити новий Suzuki Jimni можна в автосалоні Сузукі на Кільцевій, який розташований за адресою: м. Київ, вул. Велика Кільцева, 60а (Софіївська Борщагівка) або за телефоном +38 (044) 503-33-06.