АВТОСАЛОН SUZUKI «ВІДІ ГРАНД» НА КІЛЬЦЕВІЙ м. Київ, вул. Велика Кільцева, 60 +38 (044) 503-33-06

Сузукі на Кільцевій

ПРО НАС

Компанія Сузукі ВІДІ Гранд на Кільцевій - офіційний дилер в Україні японської корпорації Suzuki Motor Corporation, всесвітньо відомого виробника автомобілів та мотоциклів. Модельний ряд, представлений в дилерському центрі, офіційно затверджений виробником та адаптований до умов експлуатації в Україні. До послуг власників Suzuki працює офіційна станція технічного обслуговування, яка використовує тільки оригінальні запасні частини, схвалене додаткове обладнання та фірмові аксесуари.

Дилерський центр Сузукі на Кільцевій працює відповідно до гасла бренду «Suzuki. Way of Life!». Всі послуги, пропоновані компанією Сузукі ВІДІ Гранд, відбивають яскравий та динамічний стиль життя, початок якому покладено ще в 1909 році Мічіо Судзукі, засновником моторобудівної корпорації. Вперше відвідавши автосалон, клієнт відкриває для себе особливий світ Suzuki, сповнений яскравих емоцій та прагненням до досконалості.

Автосалон Сузукі ВІДі Гранд побудований за принципом 3S - у відкритому, наповненому світлом просторі під одним дахом розміщується шоурум автомобілів та мотоциклів, клієнтська й сервісна зона. Кваліфіковані фахівці компанії супроводжують кожен крок відвідувача в світі Suzuki: знайомство з модельним рядом автомобілів та мотоциклів, вибір та придбання транспортного засобу, його гарантійне та сервісне обслуговування, взаємодія з банківськими й страховими установами. Для клієнтів передбачено зону, де можна відпочити з горнятком чаю або кави, скористатися точкою доступу Wi-Fi в Інтернет, а при необхідності й попрацювати. Для найменших відвідувачів компанії Сузукі на Кільцевій влаштовано затишний дитячий куточок.

Компанія Сузукі ВІДІ Гранд надає своїм клієнтам послуги найвищої якості.

  • Надає повну інформацію про модельний ряд автомобілів та мотоциклів Suzuki, офіційно представленому в Україні.
  • Надає допомогу при виборі моделі транспортного засобу, яка найкраще відповідає очікуванням та вимогам клієнта.
  • Проводить тест-драйв за декількома спеціально розробленими програмами.
  • Супроводжує покупця на всіх етапах угоди.
  • Здійснює регламентне, гарантійне та сервісне обслуговування модельного ряду Suzuki.
  • Підтримує роботу програми Трейд-ін.
  • Сприяє покупцеві при укладенні договору купівлі-продажу в кредит/лізинг та страхування.
  • У повному обсязі підтримує гарантійні зобов'язання виробника, забезпечує роботу програми допомоги на дорогах SUZUKI ASSISTANCE та програм лояльності.

Компанія Сузукі ВІДІ Гранд - це стиль життя з SUZUKI відповідно до найвищих стандартів бренду, увага до деталей та постійне прагнення до кращого.

Автосалон Сузукі на Кільцевій у Києві чекає на відвідувачів на правому березі на Окружній за адресою: вул. Велика Кільцева, 60а.

Чому «ВіДі Гранд»
Стиль життя Suzuki

Автосалон Сузукі на Кільцевій пропонує модельний ряд автомобілів Suzuki, офіційно затверджений для ринку України. У дилерському центрі представлені: компактний кросовер Vitara, стильний та динамічний SX4, легендарний позашляховик Jimny з надзвичайною прохідністю, інноваційний гібридний кросовер Ignis. Перед придбанням нового авто можна відчути стиль життя Suzuki, пройти кілька форматів тест-драйву та відчути надзвичайну енергетику автомобілів Suzuki. Персонал автосалону надасть повну інформацію про модельний ряд та допоможе відвідувачу на всіх етапах співпраці.

Професіоналізм та компетентність

Співробітники дилерського центру поєднують фантастичну закоханість в автомобілі Suzuki, високий професіоналізм та знання автомобільного ринку. Клієнти автосалону можуть розраховувати на компетентну допомогу персоналу, починаючи від вибору авто й закінчуючи його технічним обслуговуванням. Працівники сервісної служби постійно підвищують свою кваліфікацію, щоб відповідати стандартам Suzuki й підтримувати автомобілі клієнтів в ідеальному стані.

Першокласний сервіс

Офіційний сервіс Сузукі на Кільцевій проводить післяпродажне обслуговування та планове ТО, виконує гарантійний та постгарантійний ремонт автомобілів Suzuki будь-якої складності. Сервісна станція здатна обслуговувати більше 25-ти автомобілів одночасно, а стандарти її роботи повністю відповідають стандартам бренду Suzuki. Високу якість робіт забезпечено професіоналізмом персоналу та новітнім обладнанням, парк якого постійно поповнюється. Сервісна зона також має пост мийки, пост розвалу/сходження, пост SDL.

Комплексне обслуговування

Офіційний дилер Сузукі ВІДІ Гранд пропонує повний комплекс послуг, пов'язаних з продажем, кредитуванням, страхуванням та обслуговуванням автомобілів Suzuki. Великий вибір кредитних та лізингових програм з мінімальними процентними ставками й лояльними умовами, а також система обміну автомобіля з пробігом на нову модель Suzuki з доплатою різниці вартості роблять придбання нового авто Suzuki простим, вигідним та доступним.

Високі стандарти якості

Компанія Сузукі ВИДИ Гранд пропонує клієнтам великий асортимент оригінальних запасних частин, схваленого виробником додаткового обладнання та фірмових аксесуарів Suzuki. Їх якість та якість робіт з їх встановлення авторизований сервісний центр Сузукі на Кільцевій підтверджує наданням клієнтам гарантійних зобов'язань.

Атмосфера світу Suzuki

Автосалон Сузукі ВІДІ Гранд виконаний відповідно до світових стандартів Suzuki Motor Corporation. Переступивши його поріг, відвідувач повністю занурюється в атмосферу світу Suzuki. Тут можна ознайомитися з модельним рядом автомобілів Suzuki, пройти тест-драйв, провести час за горнятком ароматного чаю або кави в затишній зоні відпочинку з доступом до Wi-Fi. Дитяча зона розваг призначена для самих маленьких гостей. У дилерському центрі Сузукі на Кільцевій кожному відвідувачу гарантовано максимум турботи та уваги.

ми чекаємо вас в гості!
Київ, вул. Велика Кільцева, 60 прокласти маршрут
Відділ продажу +38 044 503 33 06 sales.grand@suzuki-vidi.com

Пн – Сб:09:00-20:00

Нд: 09:00-18:00

Відділ сервісу +38 044 224 77 00 service.grand@suzuki-vidi.com

Пн – Сб:08:00-20:00

Нд:09:00-18:00