Програма переобладнання від Сузукі ВІДІ Гранд на Кільцевій

Компанія Сузукі ВІДІ Гранд на Кільцевій представляє інноваційні рішення у сфері переобладнання автомобілів та мотоциклів SUZUKI, які відповідають стратегічним завданням вашого бізнесу та забезпечують найвищий рівень продуктивності. Ми – команда експертів, готових задовольнити навіть найвищі вимоги корпоративних клієнтів. Наші рішення спрощують вашу роботу та допомагають досягати нових висот.

Транспорт, з яким працюємо

Ми переобладнуємо легкові авто і мотоцикли у спеціалізовані транспортні засоби для:

Структур ДСНС

Національної Поліції

Служб охорони

Переобладнання авто

Наші переваги

Ліцензії та сертифікати

Сузукі ВІДІ Гранд є ліцензованими виробником та має сертифікати, чим гарантує вам відповідність транспортних засобів всім стандартам та вимогам.

Документальний супровід

Швидка сертифікація та  реєстрація переобладнаних авто та мото техніки в ГСЦ  МВС України.

"Рішення під ключ"

Від реалізації до обслуговування – ми надаємо повний цикл послуг, щоб ви могли концентруватися на своїх бізнес-цілях.

Автопарк

Розрахуємо вартість володіння вашим автопарком та допоможемо знайти найбільш вигідні рішення.

Вигідні умови лізингу

Наші лізингові програми дозволяють юридичним особам придбати бажаний автомобіль з мінімальними фінансовими витратами.

Сервісне обслуговування

Швидка сертифікація та  реєстрація переобладнаних авто та мото техніки в ГСЦ  МВС України.

ТДВ «СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ»

• Входить у ТОП 5 у Київському регіоні по КАСКО
• 98 % задоволених клієнтів рівне надання послуг
• 178 948 476 грн - виплати клієнтам за договорами КАСКО у 2023 році

Персональний менеджер

Персональний менеджер на весь час експлуатації автомобіля.

ДОДАТКОВО ВИ ОТРИМАЄТЕ ПОСЛУГИ:

Зворотний викуп (buy back)

Оновлюючи корпоративний автопарк автомобілями з Сузукі ВІДІ Гранд, можна скористатися послугою їх зворотного викупу дилерським центром після визначеного терміну. Це дає змогу точно розраховувати розвиток бізнесу на наступні періоди. Сузукі ВІДІ Гранд проводить оцінку корпоративного транспорту в найкоротші терміни та  погоджує ціну з власником. Оплата в рамках послуги Бай-бек проводиться без стягнення комісій та додаткових платежів. Якщо прийнято рішення про подальше оновлення автопарку організації машинами Suzuki, передбачені спеціальні умови їх придбання та сервісного обслуговування.

Трейд-ін

Послуга Трейд-ін надає можливість власникові автомобіля з пробігом врахувати його вартість у вартість нового авто, доплативши, таким чином, тільки різницю між ціною нового та старого транспортного засобу. Сузукі ВІДІ Гранд проводить оцінку авто, яке було в експлуатації, на своєму офіційному СТО. На підставі експертної оцінки визначається її ціна й узгоджується з власником.  У разі необхідності на суму, якої бракує для купівлі нової Suzuki, можна оформити кредит.

Викуп

Сузукі ВІДІ Гранд здійснює викуп комерційного автотранспорту - легкових автомобілів на найвигідніших умовах. Викуп автотранспорту проводиться незалежно від бренду авто за узгодженою вартістю. Ціна транспортних засобів залежить від їх технічного стану, року випуску, пробігу, марки та моделі машини. Оцінку авто виконує офіційна СТО Suzuki. Попередній розрахунок вартості здійснюють висококваліфіковані співробітники дилерського центру Сузукі ВІДІ Гранд в найкоротші терміни.

Консультація за програмою

Наші проекти

МЕДИЧНІ АВТО ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ