АВТОСАЛОН SUZUKI «ВІДІ ГРАНД» НА КІЛЬЦЕВІЙ м. Київ, вул. Велика Кільцева, 60а +38 (044) 503-33-06 0-800-50-25-25 (Безкоштовно по Україні)

Модельний ряд сузуки

Автомобілі сузуки
VITARA HYBRID VITARA HYBRID
від 734 900 грн
SX 4 SX 4
від 497 900 грн
Jimny Jimny
від 612 900 грн
Vitara Vitara
від 476 900 грн
Ignis Ignis
від 436 900 грн

Офіційний дилер японської корпорації Suzuki Motor Corporation в Україні компанія Сузукі ВІДі Гранд представляє модельний ряд автомобілів та мотоциклів марки Сузукі, затверджений виробником для продажу на українському ринку й адаптований до вітчизняних умов експлуатації. В автосалоні дилерського центру Сузукі на Кільцевій, розташованому в Києві на вул. Велика Кільцева, 60а, можна:

 • ознайомитися з особливостями авто й мотоциклів Сузукі;
 • пройти тест-драйв обраної моделі;
 • оформити придбання транспортного засобу, в тому числі в кредит або на умовах лізингу;
 • оформити договір страхування ТЗ на вигідних умовах;
 • скористатися послугами офіційної СТО та отримати регламентне, гарантійне та сервісне обслуговування.

Компанія Сузукі ВІДі Гранд підтримує гарантійні зобов'язання Suzuki Motor Co. на весь модельний ряд Suzuki в повному обсязі.

Автомобілі Suzuki в Києві

У дилерському центрі Сузукі на Кільцевій представлений модельний ряд автомобілів відбиває всі основні переваги марки Suzuki - прохідність, маневровість, економічність, прихильність до інноваційних технологій.

 • Оновлена SUZUKI Vitara - це компактний кросовер підвищеної комфортності й прохідності, автомобіль, створений корпорацією Сузукі для підкорення міст та бездоріжжя. Підвищений рівень безпеки та фірмова система повного приводу ALL GRIP, економні бензинові турбовані двигуни BOOSTERJET об'ємом 1,0 та 1,4 л роблять авто безумовним лідером у своєму класі.
 • Стильний кросовер SUZUKI SХ4 є втіленням інноваційних технологій та досконалого дизайну. Це компактна машина, яку SUZUKI озброїла двома моторами 1.6 VVT та 1.4 BOOSTERJET з різними типами трансмісії, здатна обирати оптимальний режим руху в залежності від умов зовнішнього середовища. Збільшений кліренс та система повного приводу дозволяє впевнено долати всі перешкоди на шляху, а в міських умовах авто незмінно притягує до себе погляди інших учасників дорожнього руху.
 • Новий SUZUKI Jimny продовжує традиції легендарного компактного позашляховика. Для нього не існує дорожніх умов, ця машина Сузукі завжди доставить водія й пасажирів у вибраний пункт призначення. Оновлений економний двигун, система постійного повного приводу ALL GRIP 4WD в поєднанні з брутальним дизайном кузова видають готовність до пригод та рішучість долати будь-які перешкоди.
 • Ультракомпактний гібридний кросовер SUZUKI Ignis - це серйозна заявка виробника на лідерство в своєму класі автомобілів. Оригінальна система м'якого гібридного приводу в поєднанні з оновленим бензиновим двигуном DUALJET 1.2 забезпечують відмінну динаміку й неперевершену економічність моделі, дизайн та внутрішнє оформлення салону не залишить байдужими найвимогливіших любителів стилю й комфорту. Окремих слів заслуговує компонування салону, яке, не зважаючи на компактні габаритні розміри авто, дозволяє вмістити до 1101 л об'єму корисного вантажу.

Модельний ряд Сузукі - це суміш інноваційних технологій та практично безмежної свободи, помножена на прагнення підкорювати світ.

Мотоцикли Сузуки в Україні

Офіційний дилер Suzuki в Україні компанія Сузукі ВІДІ Гранд представляє модельний ряд мотоциклів Suzuki, що містить байки різних класів:

 • спортивні Ultimate Sport, Super Sport та легендарний Suzuki Katana;
 • міські Street та Maxi Scooter;
 • турер Sport Adventure Tourer;
 • модель для мотокросу.

Покупець автосалону Сузукі на Кільцевій може вибрати й купити мотоцикл Suzuki відповідно до своїх потреб, адже кожен клас налічує кілька моделей з різними технічними характеристиками.