АВТОСАЛОН SUZUKI «ВІДІ ГРАНД» НА КІЛЬЦЕВІЙ м. Київ, вул. Велика Кільцева, 60 +38 (044) 503-33-06

Моделі сузуки

Автомобілі сузуки
Новинка
New SX4 S-Cross New SX4 S-Cross
від 838 000 грн
Vitara Hybrid Vitara Hybrid
від 999 000 грн
Jimny Jimny
від 918 000 грн
Vitara Vitara
від 747 000 грн
Ignis Ignis
від 661 000 грн

Офіційний дилер японської корпорації Suzuki Motor Corporation в Україні компанія Сузукі ВІДі Гранд представляє модельний ряд автомобілів та мотоциклів марки Сузукі, затверджений виробником для продажу на українському ринку й адаптований до вітчизняних умов експлуатації. В автосалоні дилерського центру Сузукі на Кільцевій, розташованому в Києві на вул. Велика Кільцева, 60а, можна:

 • ознайомитися з особливостями авто й мотоциклів Сузукі;
 • пройти тест-драйв обраної моделі;
 • оформити придбання транспортного засобу, в тому числі в кредит або на умовах лізингу;
 • оформити договір страхування ТЗ на вигідних умовах;
 • скористатися послугами офіційної СТО та отримати регламентне, гарантійне та сервісне обслуговування.

Компанія Сузукі ВІДі Гранд підтримує гарантійні зобов'язання Suzuki Motor Co. на весь модельний ряд Suzuki в повному обсязі.

Автомобілі Suzuki в Києві

У дилерському центрі Сузукі на Кільцевій представлений модельний ряд автомобілів відбиває всі основні переваги марки Suzuki - прохідність, маневровість, економічність, прихильність до інноваційних технологій.

 • Оновлена SUZUKI Vitara - це компактний кросовер підвищеної комфортності й прохідності, автомобіль, створений корпорацією Сузукі для підкорення міст та бездоріжжя. Підвищений рівень безпеки та фірмова система повного приводу ALL GRIP, економні бензинові турбовані двигуни BOOSTERJET об'ємом 1,0 та 1,4 л роблять авто безумовним лідером у своєму класі.
 • Стильний кросовер SUZUKI SХ4 є втіленням інноваційних технологій та досконалого дизайну. Це компактна машина, яку SUZUKI озброїла двома моторами 1.6 VVT та 1.4 BOOSTERJET з різними типами трансмісії, здатна обирати оптимальний режим руху в залежності від умов зовнішнього середовища. Збільшений кліренс та система повного приводу дозволяє впевнено долати всі перешкоди на шляху, а в міських умовах авто незмінно притягує до себе погляди інших учасників дорожнього руху.
 • Новий SUZUKI Jimny продовжує традиції легендарного компактного позашляховика. Для нього не існує дорожніх умов, ця машина Сузукі завжди доставить водія й пасажирів у вибраний пункт призначення. Оновлений економний двигун, система постійного повного приводу ALL GRIP 4WD в поєднанні з брутальним дизайном кузова видають готовність до пригод та рішучість долати будь-які перешкоди.
 • Ультракомпактний гібридний кросовер SUZUKI Ignis - це серйозна заявка виробника на лідерство в своєму класі автомобілів. Оригінальна система м'якого гібридного приводу в поєднанні з оновленим бензиновим двигуном DUALJET 1.2 забезпечують відмінну динаміку й неперевершену економічність моделі, дизайн та внутрішнє оформлення салону не залишить байдужими найвимогливіших любителів стилю й комфорту. Окремих слів заслуговує компонування салону, яке, не зважаючи на компактні габаритні розміри авто, дозволяє вмістити до 1101 л об'єму корисного вантажу.

Модельний ряд Сузукі - це суміш інноваційних технологій та практично безмежної свободи, помножена на прагнення підкорювати світ.

Мотоцикли Сузуки в Україні

Офіційний дилер Suzuki в Україні компанія Сузукі ВІДІ Гранд представляє модельний ряд мотоциклів Suzuki, що містить байки різних класів:

 • спортивні Ultimate Sport, Super Sport та легендарний Suzuki Katana;
 • міські Street та Maxi Scooter;
 • турер Sport Adventure Tourer;
 • модель для мотокросу.

Покупець автосалону Сузукі на Кільцевій може вибрати й купити мотоцикл Suzuki відповідно до своїх потреб, адже кожен клас налічує кілька моделей з різними технічними характеристиками.