Моделі сузуки

Автомобілі сузуки
New SX4 S-Cross New SX4 S-Cross
від 882 000 грн
Новинка
Swift Swift
від 720 000 грн
Vitara Hybrid Vitara Hybrid
від 1 180 000 грн
Jimny Jimny
від 918 000 грн
Vitara Vitara
від 840 900 грн
Ignis Ignis
від 661 000 грн

Офіційний дилер японської корпорації Suzuki Motor Corporation в Україні – компанія Сузукі ВІДі Гранд, представляє модельний ряд автомобілів та мотоциклів марки Suzuki, затверджений виробником для продажу на українському ринку й адаптований до вітчизняних умов експлуатації. В автосалоні дилерського центру Сузукі на Кільцевій, розташованому у Києві на вул. Велика Кільцева, 60, можна:

 • ознайомитися з особливостями авто й мотоциклів Сузукі;
 • пройти тест-драйв вибраної моделі;
 • придбати транспортний засіб, у тому числі в кредит або на умовах лізингу;
 • оформити договір страхування ТЗ на вигідних умовах;
 • скористатися послугами офіційної СТО й отримати регламентне, гарантійне та сервісне обслуговування.

Компанія Сузукі ВІДі Гранд підтримує гарантійні зобов'язання Suzuki Motor Co. на весь модельний ряд Suzuki у повному обсязі.

Автомобілі Suzuki в Києві

У дилерському центрі Сузукі на Кільцевій представлений модельний ряд автомобілів відображає всі основні переваги бренду Suzuki: прохідність, маневреність, економічність, інноваційні технології.

 • Оновлена SUZUKI Vitara – компактний кросовер підвищеної комфортності й прохідності. Цей автомобіль створений корпорацією Сузукі для підкорення міст і бездоріжжя. Підвищений рівень безпеки та фірмова система повного приводу ALLGRIP, заощадливі бензинові турбовані двигуни BOOSTERJET, об'ємом 1,0 та 1,4 л, роблять авто безумовним лідером у своєму класі.
 • Стильний кросовер SUZUKI SХ4 є втіленням інноваційних технологій та досконалого дизайну. Це невелика машина, яку SUZUKI озброїла двома моторами 1.6 VVT та 1.4 BOOSTERJET з різними типами трансмісії, здатна вибирати оптимальний режим руху в залежності від умов зовнішнього середовища. Збільшений кліренс та система повного приводу дозволяє впевнено долати всі перешкоди на шляху, а в міських умовах авто незмінно притягує до себе погляди інших учасників дорожнього руху.
 • Новий SUZUKI Jimny продовжує традиції легендарного позашляховика. Для нього не існує недосяжних дорожніх умов, ця машина Сузукі завжди доставить водія і пасажирів у вибраний пункт призначення. Оновлений економічний двигун, система постійного повного приводу ALL GRIP 4WD у поєднанні з брутальним дизайном кузова підкреслюють готовність до пригод та рішучість долати будь-які перешкоди.
 • Ультракомпактний гібридний кросовер SUZUKI Ignis – серйозна заявка виробника на лідерство у своєму класі автомобілів. Оригінальна система м'якого гібридного приводу у поєднанні з оновленим бензиновим двигуном DUALJET 1.2 забезпечують відмінну динаміку й неперевершену економічність моделі, дизайн та внутрішнє оформлення салону не залишить байдужими найвимогливіших любителів стилю і комфорту. Окремих слів заслуговує салон, який не зважаючи на компактні габаритні розміри авто, дозволяє помістити до 1101 л об'єму корисного вантажу.

Модельний ряд Сузукі – суміш інноваційних технологій та безмежної свободи, помножена на прагнення підкорювати світ.

Мотоцикли Сузуки в Україні

Офіційний дилер Suzuki в Україні – компанія Сузукі ВІДІ Гранд, представляє модельний ряд мотоциклів Suzuki, що містить байки різних класів:

 • спортивні: Ultimate Sport, Super Sport та легендарний Suzuki Katana;
 • міські: Street і Maxi Scooter;
 • турери: Sport Adventure Tourer;
 • моделі для мотокросу.

Покупець автосалону Сузукі на Кільцевій може вибрати та купити мотоцикл Suzuki відповідно до своїх потреб, адже кожен клас налічує кілька моделей з різними технічними характеристиками.