АВТОСАЛОН SUZUKI «ВІДІ ГРАНД» НА КІЛЬЦЕВІЙ м. Київ, вул. Велика Кільцева, 60 +38 (044) 503-33-06

Подовжена гарантія на автомобілі Suzuki

Сервісні ПРОГРАМИ - З турботою про клієнтів

Офіційний дилер Suzuki в Україні компанія «Сузукі ВІДІ Гранд» спільно зі страховою компанією «ВІДІ-Страхування» пропонує своїм клієнтам послугу «Подовжена гарантія». Вона доступна як покупцям нових автомобілів Suzuki, так і власникам авто, термін офіційної гарантії (3 роки або 100 тис. км) яких добігає до кінця.

В рамках програми подовженої гарантії клієнти «Сузукі ВІДІ Гранд» отримують можливість подовжити термін гарантійного обслуговування автомобіля Suzuki до 5-ти років або 140 тис. км пробігу, в залежності від того, яка подія настане раніше.

Офіційна гарантія

3 роки або 100 тыс. км

Продовжена гарантія

5 років або 140 тыс. км

Покриття страхових ризиків

Механічні та електричні несправності однієї або декількох застрахованих деталей, вузлів або агрегатів, отримані внаслідок експлуатації автомобіля та в результаті яких відбулося раптове припинення нормальної роботи застрахованого авто.

Усунення несправностей або заміна застрахованих деталей, вузлів або агрегатів, необхідні для відновлення експлуатаційних характеристик застрахованого авто.


150 000* грн

страхове відшкодування в розмірі на один страховий випадок

600 000* грн

максимальна сума покриття становить на всі страхові випадки

Вартість подовження гарантії автомобілів Suzuki*
1,1 см3 – 1,3 см3 6 884 грн
1,3 см3 – 1,6 см3 8 104 грн

Вартість страхування за програмою продовженої гарантії при покупці нового автомобіля Suzuki

1,1 см3 – 1,3 см3 7 884 грн
1,3 см3 – 1,6 см3 12 645 грн

Вартість в разі страхування авто, термін офіційної гарантії якого закінчується

Переваги участі в програмі страхування "Подовжена гарантія" на автомобілі Suzuki до 5-ти років або 140 тис. км пробігу
Учасник програми страхування автомобілів Suzuki «Подовжена гарантія» дістає відшкодування витрат на ремонт або заміну окремих деталей, вузлів або агрегатів, а також на діагностику й сервісні роботи в разі настання страхового випадку.
Страховий партнер компанія «ВІДІ-Страхування» багато років посідає провідні позиції на українському ринку страхування автомобілів, пропонуючи своїм клієнтам якісне обслуговування та оперативне відшкодування витрат.
Автомобіль продовжує сервісну історію на офіційній станції технічного обслуговування Suzuki.
Швидке усунення несправностей на офіційній СТО Suzuki відповідно до технології виробника.
Гарантійні зобов'язання на запасні частини й виконані роботи.
Бажаєте дізнатися докладніше про послугу?

* Ліцензія Держфінпослуг України АВ №500238 від 05.01.2010 року. На здійснення ТДВ «СК« ВіДі-Страхування» добровільного страхування наземного транспорту (крім залізничного). Послуга по добровільному страхуванню наземних транспортних засобів від механічних та електричних пошкоджень. Інформацію наведено станом на 08.02.2021. Дана інформація не є остаточною офертою і вимагає уточнення у фахівців на момент придбання послуги.