АВТОСАЛОН SUZUKI «ВІДІ ГРАНД» НА КІЛЬЦЕВІЙ м. Київ, вул. Велика Кільцева, 60 +38 (044) 503-33-06

Suzuki для бізнесу

Спеціальні пропозиції Suzuki для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в Сузукі на Кільцевій

Suzuki для бізнесу

Автомобілі Suzuki ідеально підходять для бізнесу, задовольняючи потреби як фізичних осіб-підприємців, так і юридичних осіб. Завдяки підвищеній прохідності, компактності та економічності вони відмінно доповнюють автопарк компаній і організацій будь-якого розміру.
Автомобіль Suzuki - це гарантія високої рентабельності й досягнення найкращого результату за будь-яких умов. Він однаково ефективно доставить персонал і важливі вантажі в місті, за містом, трасами або дорогами з поганим дорожнім покриттям.
Офіційний дилер Suzuki компанія Сузукі на Кільцевій пропонує спеціальні умови придбання автомобілів Suzuki та їх сервісного обслуговування юридичним особам та фізичним особам-підприємцям.

Детальніше

Suzuki в лізинг

Компанія Сузукі на Кільцевій надає можливість своїм клієнтам, юридичним особам та фізичним особам-підприємцям, поповнити автопарк, скориставшись програмою придбання автомобілів Suzuki в кредит або на умовах лізингу.

Лізингова програма - це хороша можливість користуватися транспортним засобом і одночасно викуповувати його на комфортних умовах, отримуючи все її вигоди й переваги - віднесення платежів до витрат, ПДВ, виключення обтяжень, спеціальні умови сервісного обслуговування і багато іншого. Також дилерський центр пропонує кредитні та лізингові програми на мототехніку Suzuki - унікальна пропозиція на ринку України для придбання техніки легендарного мотобренда.

Співпрацюючи з провідною лізинговою компанією України ВІДІ Лізинг, Сузукі на Кільцевій забезпечує вигідні та прозорі умови лізингових програм для придбання автомобілів та мототехніки Suzuki.

Детальніше

Suzuki в Трейд-ін

Новий автомобіль Suzuki можна придбати на умовах Trade-in - програми, яка передбачає можливість придбання нового авто з урахуванням узгодженої вартості автомобіля з пробігом. Ціна на старий автомобіль визначається в залежності від моделі, технічного стану, пробігу та року випуску, а оцінку здійснюють кваліфіковані фахівці в Сузукі на Кільцевій. Купуючи Suzuki на умовах Трейд-ін потрібно лише доплатити різницю між оцінювальною вартістю авто з пробігом та нового автомобіля, причому передбачено можливість отримати суму, якої бракує, в кредит.

Скориставшись програмою Трейд-ін в Сузукі на Кільцевій, клієнт отримує кращу ціну на ринку за старе авто і додаткові вигоди від офіційного дилера при купівлі нового Suzuki. Розрахунок вартості автомобіля з пробігом виконується оцінювачем упродовж 30 хвилин, попередню вартість можна дізнатися, скориставшись формою на сайті компанії.

Детальніше

Buy Back

Послуга зворотного викупу автопарку (Buy Back), розроблена в Сузукі на Кільцевій, надає можливість юридичним особам оптимізувати роботу транспортного підрозділу й планувати розвиток автопарку на майбутні періоди. Купуючи кілька автомобілів Suzuki в офіційного дилера, клієнт Сузукі на Кільцевій може не турбуватися про процедуру оновлення автопарку в майбутньому - дилерський центр зробить зворотний викуп авто в найкоротші терміни й за максимально вигідною узгодженою ціною. У разі, якщо клієнт скористається послугою зворотного викупу для придбання нових моделей Suzuki, передбачені спеціальні умови купівлі й сервісного обслуговування автопарку.

Детальніше

Suzuki Fleet Service

Для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які володіють кількома автомобілями Suzuki дилерський центр Сузукі на Кільцевій пропонує Fleet Service - комплекс послуг, пов'язаних з формуванням, оновленням, обслуговуванням та управлінням автопарком. Fleet Service дає змогу оптимізувати витрати клієнта й дозволяє йому зосередитися на бізнесі, надавши управління автопарком Suzuki висококваліфікованим фахівцям дилерського центру.

Детальніше
Як взяти участь у програмі покупки автомобілів Suzuki для бізнесу

Щоб стати учасником програми придбання автомобілів Suzuki для корпоративних клієнтів, достатньо заповнити подану нижче форму:

Після відправлення запиту фахівці Сузукі ВІДІ Гранд зв'яжуться з представником клієнта упродовж одного робочого дня. Також уточнити умови участі в програмі можна за номером телефону:

+38 (044) 503-33-06

або відвідати дилерський центр за адресою: м Київ, вул. Велика Кільцева, 60.