АВТОСАЛОН SUZUKI «ВІДІ ГРАНД» НА КІЛЬЦЕВІЙ м. Київ, вул. Велика Кільцева, 60 +38 (044) 503-33-06

Страхування

Страхування автомобілів та мотоциклів Suzuki

Офіційний дилер Suzuki в Україні компанія «Сузукі ВІДІ Гранд» прагне надавати своїм клієнтам послуги преміальної якості. Дилерський центр пропонує автомобілі та мотоцикли Suzuki, оригінальні запасні частини та фірмові аксесуари, висококласний сервіс, а також, піклуючись про безпеку своїх клієнтів, спільно з компанією «ВІДІ-Страхування» надає повний комплекс страхових послуг автомобілів та мотоциклів Suzuki

Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
ВИБЕРІТЬ БРЕНД:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування
  • обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту («Автоцивілка»);
  • добровільне страхування наземного транспорту (КАСКО);
  • добровільне страхування автоцивільної відповідальності з розширеним лімітом («Автоцивілка»);
  • добровільне страхування від нещасного випадку на транспорті (ДНВ);
  • страхування додаткового обладнання транспортного засобу.

Партнер «Сузукі ВІДІ Гранд», страхова компанія «ВІДІ-Страхування» є найбільшим страховим оператором України у сфері надання страхових послуг КАСКО, входить до десятки провідних страхових компаній країни й займає 4-е місце на ринку КАСКО в м. Києві та Київській області (згідно з даними галузевого рейтингу Insurance TOP-2019). Додатковою перевагою співпраці з СК «ВІДІ-Страхування» є те, що страховий оператор входить до великої групи автомобільних компаній VIDI, яка виступає гарантом виконання зобов'язань страховика.

Страхування автомобіля або мотоцикла Suzuki в СК «ВІДІ-Страхування» надає власнику транспортного засобу кілька суттєвих переваг.

Принцип єдиного вікна

Власник ТЗ може оформити договір страхування, врегулювати страховий випадок та відремонтувати автомобіль або мотоцикл Suzuki в одному місці - дилерському центрі «Сузукі ВІДІ Гранд».

Ремонт транспортного засобу за гарантійним листом

Дилерський центр «Сузукі ВІДІ Гранд» здійснює ремонт транспортного засобу одразу ж після прийняття рішення про страхові виплати за гарантійним листом, не очікуючи надходження грошових коштів на станцію технічного обслуговування.

Неагрегатна страхова сума

Сума страхових виплат не залежить від кількості страхових відшкодувань і не зменшується під час всього періоду дії договору КАСКО.

Також клієнти «Сузукі ВІДІ Гранд»:

  • не отримують відмови у виплаті страхових сум, якщо страховий випадок настав у результаті грубого порушення Правил дорожнього руху;
  • не мають обмежень у кількості страхових випадків за весь період дії договору страхування;
  • отримують цілодобову інформаційно-консультаційну підтримку в разі виникнення страхового випадку;
  • при необхідності можуть викликати страхового комісара на місце виникнення страхового випадку;
  • аварійний комісар здійснює індивідуальний супровід кожного клієнта, в тому числі й дистанційним методом.

Страхова компанія «ВІДІ-Страхування» надає послуги як приватним, так і корпоративним клієнтам. Для фізичних осіб встановлено гнучку систему знижок, для корпоративних клієнтів страхові послуги надаються на індивідуальних умовах.

Страхування автомобілів та мотоциклів Suzuki в СК «ВІДІ-Страхування» - це вигідний та комфортний спосіб захистити власний транспортний засіб від усіх дорожніх неприємностей.

Детальнішу інформацію про страхові послуги СК «ВІДІ-Страхування» й розрахунок вартості КАСКО можна отримати за телефоном +38 (044) 501-35-99 або безпосередньо в дилерському центрі «Сузукі ВІДІ Гранд».

Бажаєте дізнатися докладніше про послугу?