Страхування

Страхування автомобілів та мотоциклів Suzuki

Офіційний дилер Suzuki в Україні компанія «Сузукі ВІДІ Гранд» прагне надавати своїм клієнтам послуги преміальної якості. Дилерський центр пропонує автомобілі та мотоцикли Suzuki, оригінальні запасні частини та фірмові аксесуари, висококласний сервіс, а також, піклуючись про безпеку своїх клієнтів, спільно з компанією «ВІДІ-Страхування» надає повний комплекс страхових послуг автомобілів та мотоциклів Suzuki

Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
ВИБЕРІТЬ БРЕНД:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування
  • обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту («Автоцивілка»);
  • добровільне страхування наземного транспорту (КАСКО);
  • добровільне страхування автоцивільної відповідальності з розширеним лімітом («Автоцивілка»);
  • добровільне страхування від нещасного випадку на транспорті (ДНВ);
  • страхування додаткового обладнання транспортного засобу.

Партнер «Сузукі ВІДІ Гранд» страхова компанія «ВІДІ-Страхування» є найбільшим страховим оператором України у сфері надання страхових послуг КАСКО, входить до десятки провідних страхових компаній країни й займає 4-е місце на ринку КАСКО в м. Києві та Київській області (згідно з даними галузевого рейтингу Insurance TOP-2019). Додатковою перевагою співпраці з СК «ВІДІ-Страхування» є те, що страховий оператор входить до великої групи автомобільних компаній VIDI, яка виступає гарантом виконання зобов'язань страховика.

Принцип єдиного вікна

Власник ТЗ може оформити договір страхування, врегулювати страховий випадок та відремонтувати автомобіль або мотоцикл Suzuki в одному місці - дилерському центрі «Сузукі ВІДІ Гранд».

Ремонт транспортного засобу за гарантійним листом

Дилерський центр «Сузукі ВІДІ Гранд» здійснює ремонт транспортного засобу одразу ж після прийняття рішення про страхові виплати за гарантійним листом, не очікуючи надходження грошових коштів на станцію технічного обслуговування.

Неагрегатна страхова сума

Сума страхових виплат не залежить від кількості страхових відшкодувань і не зменшується під час всього періоду дії договору КАСКО.

Також клієнти «Сузукі ВІДІ Гранд»:

  • не отримують відмови у виплаті страхових сум, якщо страховий випадок настав у результаті грубого порушення Правил дорожнього руху;
  • не мають обмежень у кількості страхових випадків за весь період дії договору страхування;
  • отримують цілодобову інформаційно-консультаційну підтримку в разі виникнення страхового випадку;
  • при необхідності можуть викликати страхового комісара на місце виникнення страхового випадку;
  • аварійний комісар здійснює індивідуальний супровід кожного клієнта, в тому числі й дистанційним методом.

Страхова компанія «ВІДІ-Страхування» надає послуги як приватним, так і корпоративним клієнтам. Для фізичних осіб встановлено гнучку систему знижок, для корпоративних клієнтів страхові послуги надаються на індивідуальних умовах.

Страхування автомобілів та мотоциклів Suzuki в СК «ВІДІ-Страхування» - це вигідний та комфортний спосіб захистити власний транспортний засіб від усіх дорожніх неприємностей.

Докладнішу інформацію про страхові послуги СК «ВІДІ-Страхування» й розрахунок вартості КАСКО можна отримати за телефоном +38 (044) 501-35-99 або безпосередньо в дилерському центрі «Сузукі ВІДІ Гранд».

Бажаєте дізнатися докладніше про послугу?