АВТОСАЛОН SUZUKI «ВІДІ ГРАНД» НА КІЛЬЦЕВІЙ м. Київ, вул. Велика Кільцева, 60а +38 (044) 503-33-06 0-800-50-25-25 (Безкоштовно по Україні)

Sport Adventure Tourer сузуки

V - STROM 650 V - STROM 650
від 318 000 грн
V-STROM 1050 XT V-STROM 1050 XT
від 455 000 грн
сузуки НА КІЛЬЦЕВІЙ
вул. Велика Кільцева, 60, Софіївська Борщагівка, Київська обл. прокласти маршрут
Відділ продажу +38 (044) 503-33-06 sales.grand@suzuki-vidi.com

Пн – Сб: 08:00 — 20:00

Нд: 09:00 — 18:00

Відділ сервісу +38 (044) 503-33-06 service.grand@suzuki-vidi.com

Пн – Сб: 08:00 — 20:00

Нд: 09:00 — 18:00


Японська моторобудівна корпорація Suzuki Motor Corporation виробляє широку гаму мотоциклів, що належать до сімейства дорожніх. Дорожній мотоцикл - це байк, призначений для їзди по дорогах з твердим покриттям. Сімейство налічує моделі з різними функціональними можливостями, в тому числі міські мотоцикли та байки для далеких поїздок. Формально до дорожніх мотоциклів можна додати й спортбайки, однак, з огляду на специфічні характеристики, їх все ж правильніше виділяти в окреме сімейство.

Мотоцикл для міста Suzuki

Мотоцикли Сузукі, представлені в категорії Street, відносяться до класу Стандарт/Нейкед (Standard/Naked). Вони призначені для повсякденної їзди переважно в міських умовах та є універсальними дорожніми мотоциклами загального призначення. Назву Нейкед (англ. буквально - «голий») клас отримав історично, оскільки спочатку як міські байки продавалися спортивні мото, з яких знімали розбиті обтічники та пошкоджене вітрове скло.

Міський мотоцикл Suzuki має низку характерних ознак, спільних для всіх байків цього класу:

  • вертикальна або близька до неї посадка водія, що забезпечує відмінну оглядовість в умовах міста;
  • підніжки розташовані прямо під водієм й знаходяться досить низько щодо рівня дорожнього полотна - це полегшує поїздку при частих зупинках, наприклад, на світлофорах;
  • кермо розташоване високо - байкер не повинен тягнутися до нього, що дозволяє зосередитися на маневруванні.

Купити мотоцикл для міста Сузукі, в залежності від моделі, можна з обтічниками або без них, вітрове скло відсутнє або має невеликий розмір. Ця характерна особливість обумовлена бажанням уникнути пошкоджень в міській штовханині або при падіннях, оскільки категорія Street, завдяки своїй простоті й практичності, має велику популярність у байкарів-початківців.

Компанія Suzuki мотоциклами Street втілила в реальність ностальгічну мрію про японський мотоцикл, що захоплює своєю простотою, якістю та універсальністю.

Спортивний шосейний мотоцикл Suzuki

Зовсім інші дорожні мотоцикли Сузукі представлені в категорії Sport Adventure Tourer. Як випливає з її назви, вони призначені для пригод, пов'язаних з тривалими поїздками шосе з можливістю з'їзду на бездоріжжя. Мотоцикли Adventure Tourer відносяться до класу Dual-sport/Sport touring, підкласу аdventure bikes - мотоциклів для пригод.

Історично Sport Adventure Tourer бере початок від спортивних мотоциклів для бездоріжжя, проте для можливості використання на дорогах загального користування вони забезпечувалися дзеркалами заднього виду, ходовими вогнями й ліхтарями, сигналами повороту та іншими деталями, які не встановлюють на байки, наприклад, для мотокросу. Згодом з'явилася потреба в моделях підвищеної комфортності, на яких було б зручно відправлятися в далекі поїздки, зберігаючи одночасно свободу пересування поза шляхами з твердим покриттям.

Спортивний шосейний мотоцикл Suzuki категорії Sport Adventure Tourer - це відмінне рішення для тих байкерів, які бажають почувати себе однаково комфортно на трасі, бездоріжжі та в міських умовах. Купити дорожній мотоцикл Сузукі категорії Sport Adventure Tourer значить забезпечити собі практично необмежену свободу пересування.

Де купити дорожній мотоцикл Suzuki в Україні

Компанія Сузукі ВІДі Гранд на Кільцевій в Києві представляє інтереси Suzuki Motor Corporation і є офіційним дилером Suzuki в Україні. У мотосалоні Сузукі на Кільцевій, розташованому за адресою: м. Київ, с. Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 60а, можна купити дорожні мотоцикли Сузукі, в тому числі мотоцикли для міста й спортивні турери для далеких тривалих подорожей. Співробітники дилерського центру Сузукі ВІДІ Гранд на Кільцевій нададуть додаткову інформацію про модельний ряд Suzuki Street та Sport Adventure Tourer за телефоном +38 (044) 503-33-06, а також розкажуть про умови придбання мотоциклів.