Автосалон SUZUKI «ВіДі Гранд» на Кільцевій!
м. Київ, вул. Велика Кільцева, 60а (Соф.Борщагівка)
Тел: (044)503-33-06
Інформаційна служба: 0-800-50-25-25 (Безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів)

ціна від

574 900 грн.

Оновлена SUZUKI Vitara - це найкраще втілення досконалості та витонченості. Вишуканий інтер’єр, низка інноваційних систем безпеки та удосконалена технологія повного приводу ALL GRIP, що з легкістю долає будь-які перешкоди, роблять автомобіль справжнім лідером серед компактних кросоверів класу В в Україні.

Огляд 360°

Огляд 360°

     

Колір кузова

26U Білий (White)

360°

Колір кузова

Колір кузова

Технології

Технології

Двигуни

Оновлена модель оснащена 2-ма турбованими двигунами. Вже відомий споживачу потужний двигун 1,4 літри з прямим вприскуванням та турбонадувом демонструє збільшений крутний момент та подарує максимум від керування. Оновлена Vitara доступна з новим силовим агрегатом – 1.0 л. BOOSTERJET. Система прямого вприскування сприяє ефективному використанню пального.

Новий двигун 1.0 BOOSTERJET

Абсолютно новий двигун об'ємом 1 л. демонструє крутний момент, як у атмосферному двигуні на 1,8 літри та одночасно забезпечує значну економію пального. Крім того, турбонагрівач створює високий крутний момент навіть при низьких обертах. Все це значно розширює спектр можливостей автомобіля та дозволяє експлуатувати його як у місті, так і в умовах найсуворішого бездоріжжя.

5-СТУПЕНЕВА

5-ти ступенева коробка передач (для двигуна 1,0 BOOSTERJET) надає максимальну економію пального та покращену динаміку автомобіля. Для забезпечення плавності руху, зменшення рівня шуму і вібрації були впровадженні різні передові розробки.

Технологія ALLGRIP 4WD

Удосконалена технологія повного приводу (4WD) забезпечує легке спокійне керування з мінімальним рівнем витрати пального. Ви отримаєте справжню насолоду під час кожної подорожі. Є чотири режими керування (Auto, Sport, Snow або Lock), перемикати які можна за допомогою регулятора - кнопки, що розташована на центральній консолі.

Фари зі світлодіодами

Світлодіодні фари допомагають зберегти енергію при ввімкненні ближнього світла. Лінзи блакитного кольору створюють м'яке, стримане але досить яскраве світло, забезпечуючи чудову видимість.

Мультисенсорний дисплей

За допомогою 7-дюймового сенсорного дисплея ви зможете налаштовувати навігацію, відтворювати аудіозаписи, телефонувати та використовувати улюблений смартфон, не відволікаючись від дороги. Дисплей інтуїтивно зрозумілий у керуванні. Передбачено 4 основних режими роботи: Connect, Listen, Call і Drive - Підключення, Прослуховування, Дзвінок, Рух.

SUZUKI Safety Support

Наявність технологічного арсеналу систем безпеки - характерна риса моделі Suzuki Vitara. Зміцнено конструкцію кузова, салон оснащений 7 подушками безпеки, а система ESP сприяє збереженню стійкості та керованості автомобіля. Все це забезпечує найкращий рівень захисту водія та пасажирів. Інноваційні технології з контролю пересування по смузі Safety Support, такі як: автоматичне гальмування, контроль дорожньої ситуації у мертвих зонах та система круїз-контролю забезпечили найвищу нагороду якості Euro NCAP.

Комфорт

Інтер’єр оновленої Vitara - найкраще поєднання витонченого дизайну, ергономічності та комфорту. З кожною подорожжю ви поринаєте у світ розкоші та інновацій. Деталі салону, крісла, панель приладів та двері зроблені з високоякісних матеріалів. Кожна кнопка, регулятор або вимикач знаходяться у зручному для водія місці. Все це сприяє комфортним поїздкам та дозволяє насолоджуватись керуванням.

Новий двигун 1.4 BOOSTERJET

Турбо-двигун 1,4 BOOSTERJET з системою прямого вприскування надає максимальний крутний момент з низькими обортами двигуна вже на 1500 об/хв. Регулятор тиску наддуву і система прямого вприскування контролює ефективність споживання пального шляхом оптимізації кількості, часу та тиску вприскування пального в циліндри. Це робит двигун легшим та компактнішим, а прискорення – швидшим.

6-СТУПЕНЕВА АКП

6-ти ступенева автоматична коробка передач (для двигуна 1,0 та 1.4 BOOSTERJET) забезпечує миттєвий розгін та сприяє економії пального, навіть рухаючись швидко з активним круїз-контролем. Спеціальні інноваційні технології створюють полегшений та плавний процес перемикання з однієї передачі на іншу, що дозволяє насолоджуватися спортивним стилем водіння. Завдяки вбудованому охолоджувачу коробка-автомат не перегрівається, що також сприяє низькій витраті пального.

Режим Auto

Режим, під час якого рухаються два колеса (2WD). У випадку пробуксовування автоматично спрацьовують чотири колеса, тобто повний привід 4WD. Система починає працювати за необхідністю, що дозволяє оптимізувати витрати пального та гарантує впевненість у несприятливих погодних умовах або під час раптового погіршення якості дорожнього покриття.

Денні ходові вогні

Фари денного світла мають унікальну форму з вертикальним розташування світлодіодів. Автомобіль оснащений протитуманними фарами, що створюють ідеальну видимість за будь-яких несприятливих погодних умов.

Система Smartphone Linkage Display Audio

Сучасна технологія зв’язку Smartphone Linkage Display Audio підтримує Apple CarPlay, Android AutoTM та MirrorLinkTM.* Через з’єднання iPhone з USB Apple CarPlay можна здійснювати усі смарт можливості: отримувати та здійснювати дзвінки та повідоллення, мати доступ до музикальних треків, а також налаштовувати маршрути голосовими командами або торканням сенсорного екрану. Android Auto активує різні сервіси Google, такі як Google MapsTM, GoogleTM Search та інші. Технологія MirrorLinkTM дозволяє поринути у цифровий світ смартфона на сенсорному екрані автомобіля.

Автоматичне гальмування

За допомогою спеціальної монокулярної камери та датчиків нова Vitara визначає наявність транспортного засобу або пішоходу, що рухається попереду. У разі потенційного зіткнення автомобіль різко застосовує гальма. Якщо водій панічно починає натискати на педаль газу, автомобіль збільшує зусилля гальм, швидко реагуючи на екстрену ситуацію.

Кольоровий інформаційний дисплей

Сучасний інформаційний кольоровий 4,2-дюймовий дисплей відтворює точні дані про роботу всіх систем автомобілю та передає його динамічні характеристики. Потужність двигуна, інформація про режими керування, дані про гальмування та прискорення - всі показники відтворені на екрані, що дозволяє повністю контролювати автомобіль.

Режим Sport

У цьому режимі постійно спрацьовує технологія 4WD, що дозволяє подолати круті повороти та звивисті дороги. Регулярне змінення прискорення та крутного моменту сприяє покращеній реакції двигуна. Поєднання цих факторів забезпечує легке та захоплююче керування у спортивному стилі.

Зміна смуги руху

В оновленій моделі Vitara виробники пропонують три способи контролю дорожньої смуги. Рухаючись на швидкості більше ніж 60 км за год та виходячи за межі обраної смуги, система надає візуальне та тактильне попередження. Система, що запобігає зміні смуги руху, спрацьовує на швидкості 60 - 160 км за годі і автоматично допомагає водію повернути автомобіль назад. На швидкості від 60 км за год система попереджає про виляння за допомогою звукового або візуального сигналу.

Камера заднього виду

На дисплей виводиться зображення з камери заднього огляду, що сприяє кращій видимості під час паркування або рухаючись заднім ходом.

Режим Lock

Увімкнувши режим LOCK, ви зможете з легкістю вивільнити автомобіль з глибокого сніжного замету або розмоклої землі з допомогою технологічної системи ESP. Гальмівне зусилля перекладається на колеса, що пробуксовують, забезпечуючи при цьому достатній обертовий момент. Режим Lock автоматично перемикається у Snow, рухаючись на швидкості більше ніж 60 км за годину.

Контроль мертвих зон

Радарні датчики, що встановлені з обох боків автомобіля у задній частині, виявляють перешкоди або автомобіль, що наближається у «мертвих» зонах. У разі небезпеки у дзеркалі зовнішнього вигляду загоряється світлодіодна піктограма. Якщо водій збирається перейти на іншу смугу руху, спрацьовує звуковий сигнал.

Передні та задні датчики паркування

У бамперах попереду та позаду автомобіля встановлені ультразвукові датчики, що фіксують перешкоди та надають звукові попередження або візуальний сигнал на дисплеї. Датчики також виявляють роботу систем прискорення, стабілізації швидкості та контролі відстані між автомобілями (тільки для АСС із функцією Stop & Go).

Режим Snow

Ідеальний для пересування слизьким покриттям, засніженими або брудними дорогами. Режим запобігає пробуксовування коліс і передає крутний момент на задні колеса, що забезпечує надійний контакт з поверхнею дороги. Технологія ESP вмикається заздалегідь, що сприяє чіткій реакції автомобіля з дорогою, що має низький коефіцієнтом тертя.

Адаптивний круїз-контроль (ACC)

Технологія радіохвиль визначає та підтримує безпечну дистанцію до автомобілю, що рухається попереду. Якщо транспортні засоби попереду відсутні, автомобіль рухається зі швидкістю, що попередньо встановлена водієм (від 40км/год). Круїз-контроль з опцією Stop & Go доступний для моделей з 6-ти ступінчастою АКП. Функція допомагає прискорюватись та гальмувати, зберігаючи необхідну відстань між автомобілями.

Попередження про рух ззаду

Рухаючись заднім ходом зі швидкістю до 8 км за год, автомобіль попереджає водія про наближення до іншого транспортного засобу або будь-якої перешкоди. Візуальне повідомлення передається на дисплей або спрацьовує звуковий сигнал. Технологія допомагає паркуватися в умовах зменшеного простору, коли видимість обмежена, сприяє безпеці та запобігає створенню аварійної ситуації.

 • Двигуни
 • Трансмісія
 • ALLGRIP 4WD
 • Освітлення
 • Мультимедіа
 • Безпека
 • Комфорт
 • Двигуни
 • Новий двигун 1.0 BOOSTERJET
 • Новий двигун 1.4 BOOSTERJET
 • 5-СТУПЕНЕВА
 • 6-СТУПЕНЕВА АКП
 • Технологія ALLGRIP 4WD
 • Режим Auto
 • Режим Sport
 • Режим Lock
 • Режим Snow
 • Фари зі світлодіодами
 • Денні ходові вогні
 • Мультисенсорний дисплей
 • Система Smartphone Linkage Display Audio
 • SUZUKI Safety Support
 • Автоматичне гальмування
 • Зміна смуги руху
 • Контроль мертвих зон
 • Адаптивний круїз-контроль (ACC)
 • Попередження про рух ззаду
 • Комфорт
 • Кольоровий інформаційний дисплей
 • Камера заднього виду
 • Передні та задні датчики паркування

Технічні параметри

Технічні параметри Оновлена Vitara Технічні параметри

 • Габаритні розміри
 • Місткість та маса
 • Двигун 1,4
 • Трансмісія
 • Шасі
 • Динаміка та Екологія
 • Габаритна довжина, мм

  4175

 • Габаритна ширина, мм

  1775

 • Габаритна висота, мм

  1610

 • Колісна база, мм

  2500

 • Колія передніх коліс, мм

  1535

 • Колія задніх коліс, мм

  1505

 • Мінімальний
  радіус розвороту, м

  5,2

 • Мінімальний
  дорожній просвіт, мм

  185

 
 
 
 
 
 

Двигун

Система привода

Трансмісія

Споряджена маса, кг

Повна маса, кг

Місткість

 
 
 
 
 
 

Бензиновий 1,0 л BOOSTERJET

2WD

4WD (ALL GRIP)

5MT

6AT

5MT

6AT

1085-1160

1130-1180

1155-1230

1205-1250

1730

 

Бензиновий 1,4л BOOSTERJET

2WD

4WD (ALLGRIP)

6AT

6AT

1145-1945

1220-1265

1730

   

Місткість багажного відділення

Кількість місць

5 осіб

макс. об'єм
(за даними виробника)

1120 л

зі складеними спинками
заднього сидіння

710 л

із піднятою
задньою спинкою

375 л

Об’єм паливного бака

47 л

 • Тип

  K14C-DITC

 • Кількість циліндрів

  4

 • Кількість клапанів

  16

 • Робочий об'єм, см3

  1373

 • Паливна система

  безпосереднє впорскування

 • Діаметр циліндра
  × хід поршня, мм

  73.0×82.0

 • Ступінь стискання

  9,9

 • Максимальна
  потужність, к.с./кВт/хв-1

  103(140)/5,500

 • Крутний момент, Н-м/хв-1

  220/1,500-4,000

Двигун

Система привода

Трансмісія

Передавальні числа

1-а

2-а

3-а

4-а

5-а

6-а

Передача заднього ходу

Передавальне число головної передачі

Бензиновий 1,0 л BOOSTERJET

2WD

4WD (ALL GRIP)

5MT

3.545

1.904

1.233

0.855

0.690

-

3.250

4.687

6AT

4.666

2.533

1.555

1.135

0.859

0.686

3.393

3.683

5MT

3.545

1.904

1.233

0.855

0.690

-

3.250

4.687

6AT

4.666

2.533

1.555

1.135

0.859

0.686

3.393

3.683

Бензиновий 1.4л BOOSTERJET

2WD

4WD (ALL GRIP)

6AT

6AT

4.044

4.044

2.370

2.370

1.555

1.555

1.159

1.159

0.851

0.851

0.672

0.672

3.193

3.193

3.501

3.501
 • Рульове керування

  Зубчато-рейкового типу

 • Гальма передніх коліс

  Вентильовані дискові

 • Гальма задніх коліс

  Дискові

 • Підвіска передніх коліс

  McPherson зі стійкою та пружиною

 • Підвіска задніх коліс

  Торсіонна балка з пружиною

 • Шини

  215/60R16, 215/55R17

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Двигун

Система привода

Трансмісія

Орієнтовна витрата палива

Міський цикл, л/100 км

Заміський цикл, л/100 км

Комбінований цикл, л/100 км

Екологічний клас

Максимальна швидкість, км/год

Час розгону від 0 до 100 км/год, с

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

         1,0 л Бензиновий BOOSTERJET

1,4 л Бензиновий BOOSTERJET

     

            2WD    

   4WD (ALL GRIP)

    2 WD    

4WD (ALL GRIP)

5MT

6AT

5MT

6AT

6AT

6AT

     
6,2 6,6 6,6 7,0 7,1 7,5
4,9 5,1 5,4 5,5 5,1 5,6
5,4 5,7 5,8 6,0 5,9 6,3
Euro 6  
180 180 180 180 200 200
11,5 12,5 12,0 13,0 9,5 10,2

Комплектація і ціни

Комплектація і ціни Комплектація і ціни

Комплектация Привод Трансмиссия

ЦЕНА (ГРН.) НА АВТОМОБИЛИ 2020 Г.В.

VITARA 1,4 л. GL+ 2WD 6AT 574 900
VITARA 1,4 л. GL+ ALL GRIP (4WD) 6AT  623 900 
VITARA 1,4 л. GLX ALL GRIP (4WD) 6AT  692 900 

Галерея

Loading...